Turniej w Resku

• autor: bujan03, 2013-06-07 18:09

Dostaliśmy zaproszenie od Akademii Piłkarskiej  „MEWA” Resko  do uczestnictwa w   „LETNIM  TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA RESKA”  w piłce nożnej  Orlików  rocznika  2003 i młodszych .

Turniej odbędzie się  15.06.2013 (SOBOTA) o godzinie 10.00  na boisku przy Gimnazjum w Resku , ul. B.Prusa 2.

W turnieju udział wezmą :

1.  A.P. GRYFICE                                         5.  A.P.  GRYF KAMIEŃ POM.

2.  A.P. POLONIA PŁOTY                             6.  A.P. POMORZANIN NOWOGARD

3.  A.P. INA GOLENIÓW                              7.  A.P. TECHNIK ŚWIDWIN

4.  POGOŃ PRAWOBRZEŻE                        8.  A.P. MEWA RESKO

Zgodnie z regulaminem, w turnieju może uczestniczyć drużyna składająca się maksymalnie z 10 zawodników.

W  związku z powyższym trener Robert w najbliższym tygodniu podczas treningów indywidualnie powoła  zawodników i przekaże szczegóły uczestnictwa.