statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki z turnieju Gryf Cup 2013

• autor: bujan03, 2013-12-23 10:04

W sobotę i niedzielę (14-15.12.2013) rywalizowali młodzi piłkarze rocznika 2003 w corocznym turnieju Gryf Cup organizowanego przez Pogoń Szczecin. W gronie 18 zgłoszonych drużyn udział wzięli nasze zawodniczki i nasi zawodnicy z Pogoni Prawobrzeże w składzie: Laura Witkowska, Piotr Piotrowski,   Szymczak Krzysztof, Frąckowiak Wiktor, Krzemianowski Igor, Sitko Marcel, Popek Marceli,  Rozpara Paweł, Winiarczyk Grzegorz, Magdziak Miłosz. Mimo ogromnego zaangażowania i woli walki o każdą piłkę nasi podopieczni zajęli ostatnie miejsce podczas dwudniowej rywalizacji. Jednak doświadczenie, które zdobyli podczas tych zawodów będzie procentowało w kolejnych turniejach, które nasi podopieczni jeszcze w tym sezonie rozegrają.

Prawobrzeże - Gawia Choszczno                  0 - 1

Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Nadmienić należy, że turniej wygrali piłkarze Pogoni Szczecin, którzy pokonali w finale Akademię Szczecinek.