Rozgrywki klubowe i szkolne

• autor: bujan03, 2014-05-17 09:48

W poniedziałek (19.05) zagramy na dwóch turniejach - ligowym i w mini mistrzostwach świata.

I. Liga

Gospodarzem turnieju jest Football Academy. Rozpoczęcie rozgrywek o godz. 17:00 na stadionie Hutnika Szczecin przy ul. Nehringa 69.  Zbiórka o 15:15 na pętli autobusowej os. Słoneczne.  Jedziemy całą grupą autobusem dlatego  zabieramy ze sobą 2 zł na bilet.

Powołany skład: Bujnowski Jakub, Sitko Marcel, Rozpara Paweł, Szymczak Krzysztof, Popek Marceli, Baran Aleksander, Magdziak Miłosz, Fiedorowicz Michał, Bujnowski Bartłomiej, Wierciński Jakub, Witkowska Laura, Krzemianowski Igor, Jóźwiak Maciej, Maniecki Dorian, Paleczny Aleks.

II. Mini mistrzostwa świata

Zbiórka o godz. 13:30 na boisku przy SP74 (os. Bukowe).

Skład drużyny USA: Bujnowski Jakub, Sitko Marcel, Rozpara Paweł, Szymczak Krzysztof, Popek Marceli, Baran Aleksander, Magdziak Miłosz, Fiedorowicz Michał, Lachowicz Marcel, Kacperski Kamil, Paleczny Aleks.

Na ligę i na mistrzostwa obow iązkowo zabieramy: legitymację szkolną, bordowe stroje meczowe, ochraniacze, buty "lanki", wodę niegazowaną .

W związku z powyższym, poniedziałkowy trening jest odwołany.