Turniej w Czaplinku

• autor: bujan03, 2015-11-05 18:37

W dniu dzisiejszym dostaliśmy zaproszenie na 3-dniowy turniej organizowany przez IRAS Czaplinek. Termin: 27-29 listopada 2015. Ilość zawodników: 12. Koszt: wpisowe 350 zł/drużynę, pobyt+ transport ca. 200 zł/osobę. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do dnia 6.11.2015 do trenera Roberta. Kryterium wyboru ostatecznego składu będą aktualne wyniki w nauce i zachowaniu.

Poniżej treść zaproszenia.

ZAPROSZENIE Klub Sportowy Iras Czaplinek ma zaszczyt zaprosić Państwa drużynę na halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2003 i młodsi który zostanie rozegrany w dniach 27 - 29 listopada 2015 roku w hali widowiskowo sportowej w Czaplinku na ulicy Wałeckiej 49. Do turnieju planujemy przyjąć 10 - 12 zespołów złożonych maksymalnie z 12 zawodników + trener czyli cały zespół maksymalnie 13 osób . Turniej rozgrywany będzie na pełno wymiarowej hali w dwóch grupach , będziemy grali 5 zawodników w polu plus bramkarz. Wpisowe do turnieju wynosi 350 złotych od zespołu , oraz 150 złotych za każdego chłopca w ramach których każdy zawodnik otrzyma nocleg , oraz pełne wyżywienie podczas całego naszego turnieju . Turniej rozpoczynamy obiadem w piątek i kończymy obiadem w niedzielę , Trener każdej drużyny gratis. Drużyny zajmujące trzy pierwsze miejsca w naszym turnieju otrzymają pamiątkowe puchary , oraz nagrody rzeczowe , natomiast wszystkie pozostałe drużyny otrzymają pamiątkowe puchary . Przewidziano także statuetki , oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych : zawodnika , bramkarza oraz strzelca naszego turnieju. Wszelkich informacji odnośnie naszego turnieju udziela Pan Krzysztof Bołdysz pod numerem telefonu 602587834. Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do dnia 06 listopada 2015 roku. Wpisowe za udział w kwocie 350 zł .